Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az alábbi szelvényt megjáts...

Ha az alábbi szelvényt megjátszottam volna akkor nyertem volna?

Figyelt kérdés

Üdv.

Egyenlőre eléggé ismeretlen számomra a fogadások világa szóval előre is bocsi a hülye kérdésért, de szeretnék minnél többet megtudni.


[link]


[link]


[link]


Itt van ez a 11 eseményes szelvény amit én 8/11-re raktam volna meg, nos utólag megnéztem a végeredményeket és a 11-ből 11 jó volt. De az lenne a kérdésem, hogy annak ellenére, hogy én 8/11- el játszottam meg a szelvény nyertem?


Igen tudom nekem is az tűnik logikusnak, hogy nyertem, de mondom inkább rákérdezek.


Előre is Köszi a válaszokat.



2020. febr. 29. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor nyertél volna.
2020. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:
100%

11 találatnál mind a 165 ( elméleti ) szelvénnyel nyertél volna, így a maximum nyereményt - esetedben 143 015 forint - kaptad volna.

Amennyiben csak 8 találatod lett volna, akkor csak egyetlen szelvényed nyert volna, 164 vesztes mellett.Ez utóbbi esetben a legmagasabb lehetséges nyeremény 1 010 forint körül alakult volna, vagyis összességében vesztettél volna 32 000 forintot.

9 találatnál már 9, 10 találatnál pedig 45 szelvényed lett volna nyertes.

Így nézve még 9 találatnál ( kb 9 000 forint nyeremény ) is veszteséged lett volna összességében.

10 találatnál nagyjából 10-12 ezres nyereség.

2020. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!