Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor? Sportsdi...

Bociakos1999 kérdése:

Mi a teendő ilyenkor? Sportsdirect rendelés!

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám merült fel az elmúlt napokban hogy április 28-án volt egy rendelésem tőlük, egészen elmentem a legvégéig a fizetésig, viszont nem küldték azóta se a visszaigazoló emailt, de viszont a bankkártyám aplikációján fel van tüntetve a fizetési jóváírás de még nem vonta le az összeget. Kapcsolatba lépni velük lehetetlen se email se telefon! Ez mi lehet és ilyenkor mi a teendő? Nem merem mégegyszer megrendelni.

2020. máj. 4. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne rendeld meg mégegyszer, hanem várj türelemmel, mert a "maradjotthon" miatt mindenhol túlterheltek a webáruházak - nyilván itt is erről van szó.

Ja, és nézd meg a spamban is a visszaigazoló emailt - lehet, oda tette a levelezőrendszer.

2020. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néztem a SPAM-et is de abba se találtam, rendeltem már más oldalakról is de ott egyből kaptam visszaigazoló emailt és itt nem kaptam semmit, szóval nem értem mi lehet ez, mert ha azokon egyből tudtak küldeni akkor itt nem tudom miért van így :(
2020. máj. 4. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Várj még, biztosan náluk is megnőtt az online rendelések száma. Ne rendeld meg mégegyszer ha már zárolva van az összeg a számládon.
2020. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jolvan,akkor várok még. Köszönöm :)
2020. máj. 4. 17:56
 5/8 kiki5 válasza:

Szia Bociakos1999!


Én most május 10én vásároltam, ugyanez a problémám - sehogy nem érem el őket, és semmilyen választ nem kapok. Már írtam a odr@itm.gov.hu e-mailre is, amit az ő oldalukon találtam - panasz esetére - de ők sem reagáltak még eddig. Nem örülök, hogy ez náluk most többször is előfodult.

2020. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az itm.gov.hu-t találtad a honlapukon reklamációs célra? Én kétlem, hogy az Innovációs és Technológiai Minisztérium foglalkozna Sportsdirect rendelésekkel...
2020. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kiki5 válasza:

Igen - nekik írtam, és ma fel is hívtak - igaz kicsi csúszással.

És azóta se jött válasz egy levelemre sem a sportsdirect.com-tól - viszont megérkezett a csomag :-), ami jó hír.

2020. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy azért nem kaptál választ, mert az itm.gov.hu az Innovációs és Technológiai Minisztérium és ők nem fognak neked semmilyen sportsdirect vagy bármilyen más rendeléssel kapcsolatban válaszolni? Valamit elnéztél, mert a sportsdirect honlapján nem lesz egy minisztérium email címe reklamálni...
2020. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!