Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten milyen diák munkáka...

Budapesten milyen diák munkákat lehet előre lefoglalni? 17 éves kortol

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem létezik hogy "diák munkákat lehet előre lefoglalni". Max akkor ha valami rokonod, ismerősöd dolgozik iskolaszövetkezetnél.
2020. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Diákmeló???


Szakképzett, diplomás, felnőtteknek nincs meló.

2020. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig láttam már mekis hirdetést hogy előre lehet jelentkezni csak oda nem szívesen megyek
2020. máj. 5. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt amihez oda írják. :D pl a mekibe.
2020. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz😄
2020. máj. 5. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Amilyen a kérdés olyan a válasz.
2020. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen normális kérdés volt.
2020. máj. 5. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság, ha gy semmilyet.


Ezek át előjelentkezések, jelentkezz most, hogy később legyen munkád mind csak beetető szövegek.


Igazából arról van szó, hogy az iskolaszövetkezetnek jelenleg nincsen megrendelése, vagy teljesen fel van töltve, ettől függetlenül hirdetik a munkát, mégpedig azért, mert így ha lesz megrendelés, akkor már van egy adatbázis, ahonnan tudnak halászni. Nem akkor kell kapkodni, amikor a cég azt mondja, hogy oké, akkor holnap reggel 8-ra legyen itt 50 diák.

És teljesen mindegy, hogy május 5-én vagy 17-én jelentkezel, csak betesznek egy adatbázisba és ha tényleg aktuális lesz a munka, mindenki kap egy emailt.

2020. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hát én nem tudom de én az Árkádba megyek és ott ugy kell csinálni hogy bemész az iskola szövetkezethez és ők elmondanak mindent

üpróbáld ki :)

2020. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!