Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan gazdagodhatnék meg...

Hogyan gazdagodhatnék meg hamarabb?(öröklés túl messze van)

Figyelt kérdés

Szóval apám 60 éves, anyám 49 éves.

Én 30.

Mindketten azt vallják hogy a gyereknek nem jár semmi azonkivül hogy lakbér nélkül gyüjthet náluk. Pedig elég sok pénzük van, 300 millió forint körül mindent összevetve(hatalmas ingatlan állomány). De részemről lényegtelen mert már 60+ éves leszek kb mire bármit is kapok belőle.


Nem tudom mit csinálhatnék, mert szüleim a szerencsének köszönhetik ezt a vagyont, 10 évvel ezelőtt még szegények voltak.

Az egyetlen amit megtanultam hogy ne költsek csak is életbevágó dolgokra, spóroljak(tehát télen csak 15 fokig fütünk,hetente egyszer mosdani, ruhát szakadásig hordani , sosem szabad elmenni nyaralni vagy utazni stb,kaját legolcsóbb tömegkifőzdéböl megoldani), mondjak mindenről amiröl le lehet mondani, az ebből megmaradó pénzt forgassam be, az évi 3-4% biztos hozamra. De ez kb annyit ér csak hogy a megkeresett pénzemnek az értékét szinten tartom jó esetben,ami csak a környék átlagát üti meg,de minimális munkával persze ami jó.

Ettől még nem leszek gazdag.


És mivel így élek szüleim sok rossz tulajdonsága rám ragadt, házban töltöm minden szabad percemet ami munkán kivül esik, csak végszükség esetén mozdulok ki, és embereket ki nem állhatom, nem érdekelnek fárasztanak.


Nem tudom mit csinálhatnék hogy több pénzem legyen de megszakadni nem akarok.



2020. júl. 9. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Ahhoz, hogy vállalkozó legyen valaki, ahhoz egyedi tulajdonságok, vízió, hozzáállás, kapcsolati tőke, és némi pénz is kell.


Mindenkinek mást jelent a gazdag szó.


Szakma, diploma, némi tapasztalat és irány külföld, ahol fizetik a szállást. Így is kell 20 év mire összegyűjtesz nagyobb összeget.


A lényeg, hogy alkalmazottként, nem lehet meggazdagodni. Max fizu, amit itthon ellehet érni 1.5-2 millió ft. Ezt is magasan képzett, minimum 10 év tapasztalattal rendelkező emberek keresik meg, főként vezetői beosztásban.


Kétlem, hogy itt bárki leírná neked a meggazdagodás pontos receptjét.

2020. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!