Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az AliExpress kiszállít...

Mennyi az AliExpress kiszállítási ideje?

Figyelt kérdés

AliExpress használatában jártas emberekhez szól a kérdés :)


Kinéztem egy terméket AliExpress-en, és a becsült kiszállítási idő 20-31 nap. Ez eddig világos. A becsült kiszállítási idő mellett van egy kérdőjel, amire ha ráviszem az kurzort, akkor kiírja, hogy - ha ma megrendelem a terméket, akkor 20-31 napon belül megérkezik. Nos ez idáig teljesen érthető, de a terméknél van egy "Processing time" is, ami ha jól fordítom, akkor feldolgozási időt jelent. Na ez az idő 34-37 nap.


A kérdésem tulajdonképpen az, hogy mikorra várhatom a terméket? Az ígért 20-31 nap múlva? Esetleg 34-37 nap múlva? Vagy meg kell várni a legalább 34 napos feldolgozási időt és utána kezdődik a 20-31 napos kiszállítási?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. aug. 10. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
60 napon belül csak megjön. Régebben volt hogy 2 hét alatt itt voltak a dolgaim, most inkább 1-2 hónap...
2020. aug. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változó. A feldolgozási idő általában 1-3 nap, de van hogy 2 hétig baszik a rendeléssel bármit is kezdeni az eladó, így annyival hosszabb is lesz a teljes idő. Most már kb. 30 nap alatt megjönnek a csomagok. Hogy meddig, azt nem tudom, mert a koronavírus ideje alatt 2 hónap volt az átlag. Szóval ha megint lesznek korlátozások, akkor lehet hogy megint lassulni fog az egész.
2020. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En május közepefele rendeltem egy felsőt es azota se érkezett meg.
2020. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!