Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebook... More Dates... Mi...

Victor.snake kérdése:

Facebook... More Dates... Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 08:35
 1/5 anonim válasza:
Scam
2020. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

More Dates - Vélemények | Facebook

hu-hu.facebook.com › ... › More Dates › Vélemények

Új fiók létrehozása. Most nem. Még nincs értékelés. Te lehetsz az első, aki ajánlja a More Dates oldalt. Az értékelések és vélemények működése megváltozott.


moreDates Chatelj és találd meg a megfelelő partnert!

www.moredates.com › hu-HU

A MoreDates garantáltan hoz egy kis izgalmat az életedbe! Ismerkedj és randizz új emberekkel, köss új barátságokat, ismerkedj gyorsan és egyszerűen a ...

2020. okt. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyet tudok érteni az első hozzászólóval. Kíváncsiságból én is regisztráltam, érdekes módon 3-4 perc elteltével 4-en írtak rám, mindenféle kérdéseket feltéve, beszélgetéseket kezdeményezve. A gond csak az hogy ingyenesen 2 üzenetet tudsz elküldeni, utána már zsetonokat kell vásárolnod és csak ezt követően tudsz újabb üzeneteket küldeni. Átverés ez a program a javából.
2021. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Átverés. Magam is regisztráltam, kép nélkül mégis egymás után jöttek az üzenetek hogy szeretnének megismerni, találkozni velem stb. Elég szégyen, gyalázat hogy ezek működhetnek, pedig gondolom nem egy ember bejelentette ezt a vackot.

Nem tudom törölni sem a profilomat, de megváltoztattam a felhasználó nevemet Senki-re, születési évemet 1920-ra. Érdekes módon így is több fiatal, csinos nő és lány ír rám akiknek valószínűleg nem nagyon kell társat keresgélniük. Pénzlehúzás az egész, fizess be minél több zsetont a botok vagy akik ezeket a profilokat működtetik meg írnak mindenféle kampó dumákat amivel csak az időt húzzák és beszéltetnek. Normális világban az ilyet kapásból letiltanák 1-2 nap után, itt nyugodtan, mindenféle szankció nélkül működhet. :) Szép új világ.

2021. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sziasztok én ott találtam meg a párom, szóval szerintem nagyon is jó program!
2021. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!