Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyertem egy Amazon vásárlás...

Ha nyertem egy Amazon vásárlási utalványt azt hogy fordítsam pénzzé?

Figyelt kérdés

300 dollár értékű, ilyen online játékon nyertem, nagyon örültem neki de rájöttem, hogy jelenleg készpénzre van a legnagyobb szükségem.


Hogyan szedjem ki a pénzt? Esetleg ha veszek egy airpodot akkor azt eladva megkapom?



2020. okt. 12. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont így, veszel valamit az árán és eladod.
2020. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mit? Mi az ami értékálló??
2020. okt. 12. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meghirdeted az utalványt kb. 15-20%-kal olcsóbban.
2020. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:DDD nyilván akarok rajta veszteni
2020. okt. 12. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valamit megrendelsz és fizetsz a szállításért, majd eladod, akkor el tudod adni annyiért, mint amennyibe került neked :DDD Miért vennék meg az emberek tőled ha meg tudják rendelni ők is maguknak és garantáltan újat kapnak, ha valami gondjuk van, akkor meg az ő megrendelésük, az ő nevükön van a számla, tudnak reklamálni. Vagy te elintézed a vevő helyett a garanciális problémákat is?
2020. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, de mi mást kezdjek kb 90k-val egy giftcardon??? Rendeljek wcpapirt 10 évre?
2020. okt. 12. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell telhetetlennek lenni. Vagy veszel valamit és eladod (megpróbálod eladni) olcsóbban, vagy az utalványt hirdeted meg olcsóbban. A második az egyszerűbb, gyorsabb és kockázatmentes. A 300 dollárból még így is maradhat kb. 250-270 - attól függően mennyiért tudod eladni.
2020. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne haragudj már a kérdésért, milyen játékon nyerted te ezt? :D
2020. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!