Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wolt futár, mint nyári munka?

Wolt futár, mint nyári munka?

Figyelt kérdés

Tavasszal fogok érettségizni, nyárra pedig valami munkát keresek magamnak (a legtöbb diákmeló, amit eddig találtam minimális pénzt ad+retek meló). A biciklis futárt nézegetem, mivel hobbiból így is sokat tekerek, valamint mindenhova biciklivel megyek.


Milyen fizetésre lehet számítani kb (Szegeden)? Úgy is megéri ezt csinálni, hogy nem napi 8-10 órában, hanem csak napi 4-6 órában dolgoznék?


Ajánlanátok a Woltot és egyáltalán ezt az egész futárkodást? Bármilyen tanácsnak, tapasztalatnak örülnék, ha leírnátok.


Köszi előre is!



2020. dec. 19. 23:24
 1/5 anonim válasza:
100%

Aktív nappali tagozatos diákként a katát kiválthatod mellékállásban 50 helyett 25 ezerért havonta. Ha a napi 4-6 órád ebéd és vacsoraidőben van, és dinamikusan végzed a munkát, egészen jól kereshetsz vele.


Egy (nem Wolt-os) pizzafutár

2020. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Első vagyok, azt lehagytam, hogy a Wolt-ot ajánlom, viszont a pizzériákat, gyorséttermeket nem, mert azoknak a főnöke 10-ből 9 esetben egy utolsó sz@rrágó, aki sz@rért hugyért dolgoztat és be sem jelent. Amúgy maga a futárkodás szerintem egy jó munka, én is több éve csinálom, elvagyok vele.
2020. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából nyáron kb. bármikor ráérek majd, szóval majd megcélzom ezeket az időpontokat. Ment a zöld! :)
2020. dec. 20. 00:11
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. dec. 23. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!