Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Microsoft Xbox miért vágja...

A Microsoft Xbox miért vágja maga alatt a fát a piaci riválisával a Sony Play Station-nel szemben?

Figyelt kérdés

Direkt ebbe a témakörbe tettem, szerintem ide jobban illik.

Ugye a Play Station 3-nál még teljesen ingyenes volt az online játék, ami az X360-nál már fizetős volt. Az Xbox One-PS4 megjelenésekor már az PS4-nél is fizetős volt az online, viszont az alapból ingyenes online játékokkal ingyen lehetett játszani míg az X-nél ezért is fizetni kellett. Most az Xbox Series X/S - PS5 érkezésével maradt ugyan ez a felállás. A PS így is nagyobb eladásokat hozott mindig valószínűleg ezért. Rá lehet fogni hogy az Xbox ezzel akarja behozni a kevesebb eladást. De nem kontraproduktiv ez így? Az első eladási számok rekordokat döntötte a Sony-nal, az Xbox meg mögötte kullog. Ennyire be akarják fuccsoltatni a saját brand-üket?


(egy kiábrándult xboxos)


2021. jan. 4. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért vágná maga alatt a fát? Xboxon tudsz series x, one x, 360, és classic játékokkal is játszani, sőt ps2 játékokkal is tudsz játszani, plussz ott van a game pass ami szintén egy remek ajánlat.

ps5-re jelenleg alig van játék, plusz majd veheted őket 30k-ért majd a jövőben.

Szerintem inkább dőlj hátra és igyál. Vagy add el a konzolodat, amit megvettél annó x összegért és most eladod harmad annyiért.

2021. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok véres szájú fanboy, ahogy mondtam ezelőtt Xbox 360-om meg most is Xbox One-om van, de szinte biztos hogy PS5-öt fogok venni.


GamePass-ot próbáltam nekem a felhozatal 90%-a szart se ér.

2021. jan. 10. 13:02
 3/4 A kérdező kommentje:
A hátrafele komaptibilitással megint kitörölhetem. Hiába van nem tudom hány X One játékom, már minden oda vissza végig játszottam, mire megyek vele, ha viszi a Series X, venni plusszba meg nyilván nem fogok rá ilyen játékot, mert mi a francnak itt a One-om is.
2021. jan. 10. 13:15
 4/4 A kérdező kommentje:

"ps5-re jelenleg alig van játék, plusz majd veheted őket 30k-ért majd a jövőben."


Ez is vegytiszta bullshit, arról beszéltek hogy mindkét új konzolra várhatóan lesznek ennyiért AAA címek, nem csak kimondottan a PS5-re.

2021. jan. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!