Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Immedio milyen uzletnek...

Az Immedio milyen uzletnek szamit? Be kell zarnia 8.tol 22.-eig? Ha igen hol fogom az elektronikus szamlamat fizetni? Nincs bankkartyam. Posta is bezarhat? Az is szolgaltatas, csekkekkel mi lesz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
KÉrdező, várd meg hogy megjelenjenek a részletek -várhatóan már holnapra világosabb lesz, mi tarthat nyitva és mi zár be a szigorítás miatt. Előre senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy az Inmedio nyitva lesz-e. Egyébként hétfőig még nyitva van minden, szóval addig simán be tudod fizetni az elektronikus számláidat.
2021. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

EZ nem normális, erre az "emberre" nem kell reagálni. Tipikusan az a segghülye, de erős okoskodással próbálja leplezni és nem tudja hogy annál hamarabb lelepleződik, mert annyira hülye. :D


Nyújtottál segítséget,de amikor rákérdeztem dolgokra, előjött az igazi éned :D

2021. márc. 4. 15:17
 13/17 A kérdező kommentje:
és ezt már nem először tapasztalom ezen az "oldalon" :D
2021. márc. 4. 15:20
 14/17 A kérdező kommentje:

Csak ennyit arról, hogy ki a hülye, ez a kérdés nemcsak nekem jutott eszembe.

[link]

2021. márc. 4. 15:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy lesegghülyéztél, de csak annyit mondanék, hogy az előző választ nem én írtam :)
2021. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
akkor bocs, nem akartam, itt már annyira összemosódik, hogy ki ír :( :D
2021. márc. 4. 15:38
 17/17 anonim ***** válasza:

A 11-es választ én írtam, segítő szándékkal. De ha te erre csak "s*ggh*lyézni" tudsz, akkor az téged minősít, Kérdező.

Ezennel én befejeztem, segítsen neked az, aki akar.

Ne fáradj privát üzenettel, biztosan nem fogom elolvasni.

2021. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!