Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Balatoni nyári munka?

Balatoni nyári munka?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Balatonnál dolgozni a nyáron, ha a vírushelyzet is engedi. Hogyan keressek ott munkát? Milyen oldalakon? Van olyan balatoni munka amihez szálláslehetőség is van?
2021. márc. 10. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Ezt most így komoly? :D


Az ilyen munkák szinte kizárólag turizmus területén vannak, idén nyárra meg előreltáhatólag totál ki van herélve a turizmus. Az se biztos hogy kinyithatnak.

2021. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kinyitnak a Balatonon de lehet csak júniusban.Jófogáson van hirdetés később még több lesz.

Sok helyen adnak szállást is mivel kevés a helyi dolgozó.

2021. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyáron nem lesz korona majd kicsit késöbb vissza jön.

Az nem megérős járványhelyzettől és politikától függetlenül mondom ezt.

2021. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En egy allaskereso csoportba irtam ki, ott adott egy lany kontaktot. Ha pesti vagy es diak nem eri meg lenenni, tobbet keresel pesten

Kb napi tizest kaptam, azert erte meg mert mindennap dolgoztunk. Nagyon ki kell fogni a jo helyeket mert kemeny a szezon

2021. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!