Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lebírom mondani a rendelést?Ut...

Lebírom mondani a rendelést?Utánvételes

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm akivel nagyon jobban vagyok feleségemmel meginvitált minket egy MLM megkeresésre ez egy nagyon jó + pénz forrásnak tűnt,néha néha már mesébe illő dolgokkal ezért egy barátom megkértem nézzen kicsit utána dolognak,viszont most késő este érkezett a válasza és kiderült egyáltalán nem ilyen fényes a helyzet..nem néztem volna ki ismerősömből.. a rendelés este 7 kor lett feladva akkor úgy éreztem életem lehetősége a munka mellet még plusz bevételre,de most rájöttem egyáltalán nem az. 60 ezer forint értékről beszélünk,drága termékekkel

2021. márc. 15. 20:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
15%
Ohh egyszerű. A hozzád hasonló korlátoltak nem látják a különbséget. Ami “ég és földnyi”...
2021. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
58%
Ha te mondod öcskös... :)
2021. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
14%

Apád lehetnék, “öcskös”. Könyvesboltban tudsz venni illemtankönyvet.


S nem “én mondom”. A tények magukért beszélnek.

2021. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Igazából én örülök hogy nem léptem be,A problémám megoldódott :D válaszoltak
2021. márc. 16. 11:03
 25/45 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, lehet, életed legjobb lehetőségét dobtad el. Nekem nem gond, a te életed.


Azt azért érted, hogy a tudatlan barátoddal egy 160 országban működő, 43 éve létező és virágzó multicéget “pilótajátékoztatok le”? 😅😅😅 Hidd el, nem a cégnek van rád szüksége, hanem neked és a leendő utódaidnak rá! Az megvan, hogy a pilótajátékok max. 2-3 év alatt összeomlanak, a szervezői pedig börtönbe kerülnek?


Mit gondolsz, a Forever miért létezik így 43 év után is, s az a tízmillió foreveres hálózatszervező miért nincs börtönben?

2021. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Egyébként Nem! Forever cuccok. Ha valóban nekem lenne rájuk szükségem nem írkálna ismerősöm még most is..:D


Ezt záráskép itt hagyom: https://www.youtube.com/watch?v=EUmO0btOZ3M nagyon feldobta napom:)

2021. márc. 16. 12:18
 27/45 anonim ***** válasza:
88%
Ez a 0%-os díszpinty minden mlm-es kérdés alatt ott van, és nyomja ezerrel az előre bebiflázott szektás mlm propagandát. Bár kb mindenhol csak kiröhögik, de ő nagyon hisz magában. :D
2021. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
16%

@26


Értem. Tehát csak egy troll vagy...

2021. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%

#25: Arra a kb. 10 millió hálózatszervezőre éves szinten 2,6 milliárd dollár árbevétel jut. Fejenként nyolcvanezer forint. Évente. Árbevétel (nem profit).


Az a havi egymilla, amiről #9-ben ábrándozol, jó, ha minden kétezredik Forever hálózatszervezőnek összejön.

2021. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
87%

#26: "Ha valóban nekem lenne rájuk szükségem nem írkálna ismerősöm még most is..:D"

- Esetleg mondd meg neki, hogy vegye meg neked a termékeket a saját pénzén, és amikor havi egymilla lesz a jutalékod, akkor abból mindig odaadod neki a felét. :D

2021. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!