Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy valamelyik kriptovaluta nagyságrendileg akkorát tudjon menni, mint a bitcoin?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan felhígult a piac, rengeteg típusa van a coinoknak, jönnek az új generációs coinok, heti/havi szinten több száz százalékos kilengések vannak és január óta a legtöbb megy felfelé, de szerintetek várható, hogy valami ugrojon egy nagyot?

2021. márc. 30. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 esetében elképzelhető, h nőni fog, de mivel van 100 féle így nehéz tudni, h melyik lesz az, amelyik be is fog futni,.
2021. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de jó darabig a bitcoin marad a coinok királya.
2021. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SIDLER22 ***** válasza:
50%
A Cardanonak elég nagy hangja van. Úgy tudom Elon Musk is most rakott bele nemtudom hány millió dollárt. Meg ha megnézed akkor az értéke is máshogy mozog mint a többi coinnak. Az év végi bitcoin esésnél lehet, hogy ez nem annyira fog esni.
2021. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem
2021. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy nagysagrendileg annyit az alatt mit ertesz? Azt hogy mittom jelenleg az ether 0.03 bitcoint er es 10 ev mulva is ennyit erjen ( vagyis pont lepest tart vele ) vagy azt hogy valami par centrol felmegy 60000 dollarra 15 ev alatt?
2021. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Van egy coin amit már 2019 óta követek.2018-ban alakult ez a máltai cég és az egyik fő befektetőjük a Binance,a világ legnagyobb kriptotőzsdéja.Én bevásároltam belőlük.Ez pedig a CHZ,azaz chiliz.Van egy App hozzá a socios.com amit playstorból le lehet tölteni.A lényege h fan tokeneket lehet vásárolni,nagyon sok híres focicsapattal már szerződést köttöttek.Fc Barcelona,Juventus,Milan stb,továbbá az UFC-vel is.Ha pl van Fc Barcelona tokened akor szavazhatsz, h pl milyen karszalaog viseljen Leo Messi a következő meccsen.A lényege az h közelebb kerülj a kedvenc csapatodhoz.A nyeremények VIP jegyek stb..persze ez most nem lehetséges a covid miatt.Viszont szerintem óriási potenciál van benne.Aki ért angolul az talál róla videókat youtube-on.Akkorát nem fog menni mint a bitcoin,de hosszú távú befektetésnek nagyon megéri.Binance tőzsdén tudsz vásárolni CHZ-t. [link]
2021. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kriptotőzsdéje*
2021. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
#6 én is bevásároltam belőle. Ethereum, Chiliz és Bittorrent tokeneket vettem múlt hónapba. Jelenleg utóbbival 6x pénzt kerestem. A Chiliznek is volt egy felemelkedése, de vissza is esett. Mindazonáltal szerintem is nagyot fog majd menni.
2021. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!