Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek mekis üzletvezető?

Hogyan lehetek mekis üzletvezető?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kezdj el dolgozni a mekibe, dolgozz sokaig a mekibe, eloleptetnek idovel es maris azvagy
2021. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Annyit megtudtam, h az üzletvezető az az üzlet tulajdonos. Azaz vásárolnom kell egy mekit, hogy az lehessek.
2021. ápr. 19. 21:29
 3/16 Tepfal válasza:
Ez a cikk hasznosnak tűnik, de nem tudom, mikori: [link]
2021. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tepfal válasza:
Ez alapján pedig 200 millió tőke várt befektetés: [link]
2021. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Régen lehetett erre hitelt felvenni. Meglehet, h még mindig. 😁

Oszt attól nem félek, h nem tudom vissza fizetni, hisz a legtöbben mekibe járnak. Csak kell egy jó üzleti terv és ki statisztikázni mi h megy meg stb 😅 hosszú lenne leírni mi kell hozzá...

2021. ápr. 20. 07:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a linkelt cikket, benne van az is, hogy a jelenlegi partneri körrel kívánnak együttműködni hosszú távon is, újakat nem vesznek be. Sztem engedd el.
2021. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Itthon le vannak osztva a lapok vagy jó 20-25 éve, szóval erről a bizniszről lekéstél, tulaj nem lehetsz, viszont kitartó melóval lehetsz étteremvezető, ami nem rossz fizuval jár, viszont felelősség is tartozik hozzá.
2021. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az étterem vezető, nem a tulaj is? 😅

Mikor utána néztem mi ki az az üzlet vezető, fele eggyütt adta ki h az a tulaj

2021. ápr. 20. 09:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez egy üzlethálózat, van x cég, akinek van pl 3 boltja, a cégnek van egy tulajdonosa, ami valószínűleg egyben az ügyvezető is, az egységekben vannak külön boltvezetők/üzletvezetők, akik az adott egységért felelnek.
2021. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval egyszer csak az üzletvezető átadja a helyét? 😅
2021. ápr. 20. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!