Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyiket preferáljátok legjobb...

Melyiket preferáljátok legjobban? Személyes átvétel, házhoz szállítás, vagy csomagpontra/csomagautomatába szállítás?

Figyelt kérdés
Indokokat is írhattok!

2021. ápr. 21. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Személyes ávétel.
Házhoz szállítás.
Csomagautomatába/csomagpontra szállítás.
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Számomra a házhozszállítás a legkényelmesebb.
2021. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Csomagpont, mert munkaidőben nem vagyok otthon, a munkahelyemen, meg ne nézegessék miket rendeltem. Csomagpontra elmegyek amikor nekem alkalmas.
2021. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Házhoz szállítás, mert néha nem sokkal drágább mint a csomagpontra való szállítás. A kényelem nekem pont megéri azt a kb +500 forintot.
2021. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Én a csomagpont mellett voltam mindig is. Nem kellett az időpontokkal variálni, mentem érte, mikor ráértem.

De mióta megbénult a lábam csakis a házhoz szállítás jöhet szóba.

Sajna az időponttal sincs semmi probléma, jöhet bármikor.

2021. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, hogy melyik mennyibe kerül és hol lehetne személyesen átvenni. Alapvetően a legkényelmesebb a házhoz szállítás, de ha ez jelentősen drágább, mint a postapont, akkor inkább azt választom. Vagy ha nincs messze a személyes átvételi lehetőség, akkor azt.
2021. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Csomagautomata, mert 24 órában elérhető, és nem kell miatta egész nap otthon ülni, várni a kézbesítőt, mint a házhozszállításnál.
2021. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz. Csomagpont 20-25 km-re van legközelebb, igaz, 20 perc kocsival, de azért rendelek, hogy ne kelljen ugrálnom sehova. Személyes átvétel ugyanezért nem opció, sőt, a webshopok nagy része pesti székhelyű, az még messzebb van.
2021. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csomagautomata. Ahol lakom, a közelben mindenféle csomagautomata van, és 0-24-ben fel ehet venni a csomagot egy kód beírásával. Olcsóbb is általában ide szállíttatni.
ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!