Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni úgy a...

Honnan tudom letölteni úgy a 08T1011-es nyomtatványt hogy ne keljen a megnyitásához az a nyomtatványkitöltést segítő program, hanem csak kitöltetlenül ki lehessen nyomtatni?

Figyelt kérdés

Nekem csak úgy jó,mert valami nem tetszik a gépemnnek,és nem enged néhány helyre írni benne.

Viszont úgy meg nem találtam meg sehol :S

Ez az a TB-s nyomtatvány,ha valaki esetleg nem tudná...amit magamnak kell fizetnem ha nincs munkáltatóm

Előre is köszi!


2008. dec. 6. 09:22
 1/7 A kérdező kommentje:
És mielőtt írnátok h "GOOGLE"...kerestem,de csak úgy van meg ahogy a fentiekben írtam:S
2008. dec. 6. 09:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz témaválasztásért,de scak azt láttam h egyéb kérdések,azt nem néztem min belül van :S Sorry
2008. dec. 6. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
www.apeh.hu
2008. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ott is csak az a verzió van
2008. dec. 6. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel két lehetőséged van: az egyik az, hogy a nyomtatványkitöltő programban töltöd ki és kinyomtatva vagy elektronikusan benyújtod, a másik pedig, hogy az APEH-től beszerzett eredeti nyomtatványt töltöd ki, és azt nyújtod be. De olyan, hogy kinyomtatsz egy üreset, hogy azt beküldd nem létezik.

Tehát ha te "kézzel" akarod kitölteni, akkor EREDETI nyomtatványt kell beszerezned, ezt pedig nyomtatványboltban vagy APEH-nél tudod megtenni.

2008. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. dec. 7. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Üresen is ki lehet nyomtatni, de ahhoz is kell a nyomtatványkitöltő keretprogram, hogy meg tudd nyitni és üresen kinyomtatni. Ha ezt töltöd ki kézzel, azt is elfogadják, de megjegyeznék még valamit, ha a géped nem enged kitölteni bizonyos mezőket, nem feltétlenül a gép a hibás, mert a program intelligens pl ha bejelentkezi akarsz és ezért 1-es kódot választottál, akkor a program nem engedi kitölteni azokat a mezőket, amiket nem is kell, amit pl a változásbejelentéskor kell. Szóval újra átgondolnám mit nem engedett beírni és a kitöltési útmutatót is elolvasnám a helyedben amennyiben ezt nem tetted meg. Egyébként nem ír ki hibaüzenete vagy valami? Van ellenőrzési funkció is, és ha az nem talál hibát, akkor nincs (elvileg).
2008. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!