Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a kivansagl...

Rendelt már valaki a kivansaglistam.hu webáruházból, biztonságos hely?

Figyelt kérdés

#közvetítő cég #megbízható webáruház #webáruház magyar telefonszám nélkül
2021. ápr. 29. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jókor jött a kérdés. :-) Én pont tegnap szerettem volna rendelni tőlük (ebből már sejtheted, hogy nem tettem). Az még oké, hogy csak kártyás fizetést enged (bár utánvéttel szerettem volna rendelni). De az már nem okés, hogy a kártyás fizetéshez nem irányít át egy biztonságos felületre, hanem közvetlenül az oldalukon kellett volna megadnom minden adatot a fizetéshez. Hát a jó édes anyátokat! :-)
2021. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A „kapcsolat” menüpont szerint a tulajdonos a Las Vegas-i Luxurious Stores LLC. Most attól eltekintve, hogy anyanyelvi angol nem fogja a cégének a faék egyszerű Luxusüzletek nevet adni (főleg akkor, ha pár dolláros kacatot árul), a cég nevére gyakorlatilag csak magyar nyelvű találatok vannak (leszámítva egy amerikait, de az sem Las Vegasban van). A cég e-mailcíme egy random gmail-cím. Az oldalon az áll, hogy „freemailes és citromailes címekre nem tudunk írni”, vajon miért; nyilván nem véletlen, hogy egy magyar nyelvű csalóoldal leveleit a két legnagyobb magyar szolgáltató rögtön a spambe teszi (majd fogja a gmail is, csak még valszeg nem ismeri). Kamu az egész.
2021. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megerősítést kaptam. Tegnap a megrendelés rovatba beírtam, hogy utánvéttel fizetek kp-ban. Erre nem válaszoltak, de küldtek egy 20% kedvezményt adó kupont. Végül is, ha 20 ezret nem tudnak lenyúlni, jó a 16 ezer is.
2021. ápr. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!