Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagfeladás az USA-ba. Teendők?

Csomagfeladás az USA-ba. Teendők?

Figyelt kérdés
Hamarosan akarok küldeni egy dobozt az USA-ba hungarikumokkal megtöltve. Élelmiszert lehet küldeni? Gondolok itt pick szalámira (akár kisebb), csokik, fűszerpaprika/erőspista. Soha nem adtam még fel dobozt korábban, azért is kérdezem. Lenne még benne továbbá póló, valami szuvenír, levél. Összegben kb. mennyire jönne ki? Tudom, a postán derül ki fixen, de megközelítőleg. :D dobozt is a postán kérjek majd hozzá? Bocsi, csak tényleg nem vágom ezeket.
2021. máj. 24. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Van amit lehet, van amit nem. Csokit valoszinuleg engedik, szalamit mar nem biztos. Attol fugg hogy mennyi eselye hogy lejarjon ut kozben es igy bakteriumokat vigyen be. Szoval olyan dolgok amik csak par honapig allnak el nem szabad. Ha jol gondolom akkor ezt nem magyar posta ellenorzi, hanem majd amerikaba dobja ki a kukaba a posta ha eszreveszik.

Szallitas jo draga lesz, minden bizonnyal tobb mint az erteke annak ami benne van, posta oldalan megtalalod, suly fuggo.

Dobozd postan nem kersz, esetleg venni tudsz ott, de nem osztjak ajandekba.

2021. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2021. máj. 24. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább rendeld meg a neten kinti magyar boltban es ott kiszállítják. Egyszerűbb.
2021. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem olyan nagyok a cuccok, szerintem elferhet egy buborekos boritekban is, melle olcsobb.
2021. máj. 24. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:

4: ???????


Két szelet téliszalámit akarsz küldeni, vagy hogy gondoltad hogy elfér egy buburékos borítékban? :-D

2021. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el! Nem küldhetsz élelmiszert engedély nélkül...


[link]

2021. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Offolom a szalámit szerintem :( marad kisebb magnes, egy polo, esetleg meg valami, ami belefer. Fuszerpaprikat sem lehet?
2021. máj. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!