Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem engedi az eToro...

Miért nem engedi az eToro demo számlája, hogy eladjak rajta bizonyos részvényeket?

Figyelt kérdés

Még teljesen kezdő vagyok a befektetések és a kereskedés területén, szóval lehet nyilvánvaló az oka amúgy.


Gyakorlásképp (többek között) az eToro demo számláján gyakorlok.

Van, amit el tudnék adni a portfóliómból, de ezeknél szürke a sell gomb: AMC, BNGO, NOK, BB.


A watchlisten egyéb részvényeknél is szürke a sell gomb, de nem mindnél.


Ez nem szimpla manipuláció? Mire fel? És hogyhogy nem beszélnek róla neten az emberek? Vagy más oka van ennek, ami csak nekem nem tiszta?


És még ha egyszerű piacmanipuláció is, mi haszna van az eTorónak abban, ha pont a sell gomb nem működik ezeknél?


Köszönöm előre is a segítséget! :)



#eladás #részvény #eToro demo számla
2021. jún. 12. 08:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Rájöttem közben (ha valaki egyszer belebotlana ebbe a kérdésbe).


A sell gomb short ügyletet nyit, nem pozíciót zár eTorón.

A shortolást nem engedte az eToro ezeken a részvényeken.


Egyrészt megértem, másrészt szerintem még mindig manipulatív kicsit, de ez van.

2021. júl. 23. 19:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Nem tudok pár részvényt eladni. De akkor hogy lehet lezárni az ügyletet és kivenni a pénzt?
2021. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
.. Ráadásul pár részvénynél a buy gombot is elzárták (szürkében van).
2021. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!