Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek nyárimunka...

Hogyan keressek nyárimunka mellett online kb 20-30 ezer forintot/havonta?

Figyelt kérdés
A nyárimunka pénzemet másra szánom és azért szeretnèk mellé egy másik pénzforrást. Nem muszáj hogy online legyen, Sopronban lakom ha ez számít.

2021. jún. 18. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Korbejarsz kertvarosi reszen hogy vallalsz funyirast
2021. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin javasolták, ebből jön némi plusz:


[link]

2021. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok :)
2021. jún. 19. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Kutya sétáltatás,szerintem ott lenne rá igény,hirdesd meg és majd látod mennyire sikeres.

Én ha ott élnék,biztosan megpróbálkoznák a kutyasétáltatással,le merem fogadni hogy van rá igény,ha esetleg majd ki próbálod írd meg mennyire jártál sikerrel?

Időseknek bevásárlás.

Fű nyírás,kert rendbe tétele pl tisztítás.

Babysitter ha értesz a gyerekekhez,szerintem arra is lenne igény. Pl a szülők szombat délután el mennek pár órára valamilyen programra,te pedig vigyázol a gyerekükre.

+Kérdőív kitöltés,ha tudsz németül akkor olyan oldalakra is regisztrálhatsz,ha esetleg érdekel küld el az email címedet és el küldöm az oldalakat,ezek az oldalak tényleg fizetnek,igaz gazdag nem leszel.


Majd írd meg melyik vált be, sok sikert. 🙂

2021. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!