Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mennyit adna, vagyis...

Ki mennyit adna, vagyis mennyit érhet ez 1800-ban vert, réz érme? (I. Ferenc 3 krajcár)

Figyelt kérdés
Találtam egy érmét, és kíváncsi vagyok hogy így 210 évesen mennyiért mozog(hat) a műgyűjtők körében....
2010. aug. 25. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
numizmatikusokat keress a neten
2010. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

300 Ft


[link]

2010. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a 300 Ft nagyon durva! Én egy semmilyen, no name érmét vittem be a Zsinagógával szembeni numizmatikai üzletbe és 1.200 Ft-ot ajánlottak.

De ezt tényleg csak szakember tudja megmondani, miután a kezében tartotta és megvizsgálta az érmét.

2010. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BigButcher válasza:
Az adott érme nem számít ritkaságnak, nincs nemesfém tartalma. Ezen fellül érhet többet. Ha jól látható rajta minden, nincs nagyon lekopva, összekarcolva, akkor szerintem max 1500at érhet, de ez mindíg is olyan dolog volt, hogy kinek mit ér meg. Ha én találtam volna nem adnám semmi pénzért.
2011. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!