Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom befizetni a...

Hogyan tudom befizetni a fedexnél a vámot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy nem tudom hogyan tudom befizetni a fedexnek a vámot. Próbáltam online, de nem ment. Esetleg akinek már sikerült, megírnátok nekem? Tényleg tanácstalan vagyok. E-mailt is írtam nekik, de nem válaszoltak.



2021. júl. 29. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkerestek? Kaptál értesítést, hogy mennyit kell fizetni? Ott biztosan rajta vannak az infók, hogy hova kell.

Mi nem sikerült online?

2021. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hintalow ***** válasza:

Nem tudom mit rendeltél és honnan, mekkora értékben, én utoljára kb tavasszal rendeltem nagyobb értékben japánból, és velük küldték.

Email-en küldtek értesítést, ki kellett tölteni az erre vonatkozó doksit és visszaküldeni nekik. Nemhogy online fizetés nem volt, csak kp-ban lehetett fizetni a futárnak. (áfa + kezelési ktg)

Nem tudom hogy a nemzetközi futárszolgálatoknál a júli elsejével indított változások jelentettek e valamit, ha nem akkor hasonló ügymenetre számíts.

2021. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kaptam papírokat, azon volt egy link megadva, beírtam, és az oldalon kellett megadni az adatokat. Viszont kérte a számla számot, de bármit beírok nem jó. Koreából rendeltem. Ha felhívom őket, csak zene szól a telefonban. Nem tudom mit tehetnék.
2021. júl. 29. 10:43
 4/4 Hintalow ***** válasza:

A számlaszám nem tudom miért kell nekik, azzal nem tudsz feléjük online fizetni.

Én is beszéltem velük telefonon (én azért mert pár hétre lepihentették a csomagot és "elfelejtették" intézni.) sokat kellett várnom, de aztán kaptam ügyintézőt, azt tudom tanácsolni, hogy legyél kitartó, hallgasd a zenét, majd kapcsolnak.

Összességében nem egy kompetens brigád, még a posta is gördülékenyebb a vámkezelésnél a tapasztalataim szerint.

2021. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!