Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg jó mentort hol kell...

Tényleg jó mentort hol kell keresni? Hol tudok találni?

Figyelt kérdés

Elég sok minden érdekel, és tényleg sokan mondták már, hogy kell nekem egy mentor.

Mentort/mentorokat, hol kell keresni, vagy hol lehet találni?


(Nekem még kvázi új volt ez a fogalom, hogy mentor)



2021. aug. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mentort keresel?
2021. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából ez inkább attól függ, hogy milyen mentorok vannak. Nekem egy kvázi alap mentor is megfelelne, hogy egyáltalán megtudjam mit is csinál, miben segít, és hogy milyen tanácsokat ad, milyen irányba fordúlna az életem.


Úgy 1X találkoztam már 1 mentorral, aki a rendezvényszervezés területén volt mentor, de az csak 1 része az életemnrk, mondjuk a 20-ból.


Igazából nekem tényleg szükségem lenne egy mentorra, mert nagyon sok mindenbe benne vagyok, és benne is voltam az életem során (amiket folytatnék), de legfőképpen egyfajta tanácsadó kéne, egy tapasztalt, pozitív hozzáállású, tényleg jót akaró, jó irányba terelő/utat mutató személy.


Szóval amit olvastam, és hallottam a mentorokról, na az úgy átlagosan olyan kéne.


Miért van más, és másféle mentor?


De amúgy pont ez a némlieges problémám, amiben főképp segíthetne, hogy nagyon sok dolog érdekel, és foglalkozok is sok dologgal, de szeretném ha ez már lassacskán "lenyugodna", és egyértelműsödne, hogy konkrétan melyik az az irány, amelyik cél felé tartok.


Valami ilyesmi mentor kéne, de szívesen válogatok a lehetőségek közül, elég ha csak 1-1 dologban tudna segíteni nekem.


Erre gondoltál?

2021. aug. 25. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Sztem neked nem mentor kell, hanem coach.
2021. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Találtál mentort?


(Az nagyon fontos szerepet tölt be az ember életében, fejlődésében, szóval azért kérdem!)

2022. febr. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!