Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van, ha lejár a 15 nap a...

Zaphod kérdése:

Mi van, ha lejár a 15 nap a garanciális javítás közben?

Figyelt kérdés
Kb. Egy hónapja adtam be a telefonomat garanciális javításra. Amikor bementem, és ezt megmondtam nekik, azt mondták, hogy nincs kész, és hogy várjak. Ilyenkor nem kellene nekik adniuk egy ugyanolyat cserébe, vagy visszafizetni a vételárat?
2010. aug. 30. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a laptopommal voltam ugyanígy. Már majdnem egy hónapja szervizben volt és csak felemás magyarázatokat kaptam (cserekészüléket nem, ami ugye járt volna két hét után), hogy miért nincs kész. A 29. napon bementem, hogy holnap akkor jövök az új laptopért, mert ugye 30 napon túli javítás esetén kérheted a termék cseréjét, illetve visszakérheted a vételárat. Másnap reggel csörgött is a telefon, hogy a laptop elkészült, mehetek érte. Kiderült, hogy a gépért b@szt@k elmenni a központi szervizbe, 2 hete ott állt készen (véletlenül a munkalapot is mellékelték a géphez).
2010. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!