Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ilyen munkaviszonyt hogy...

Az ilyen munkaviszonyt hogy írjuk bele önéletrajzba? Egyáltalán beleírjuk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 évben minden nyáron dolgoztam, de csak úgy, hoggy naponta jelentettek be (tehát egyszerűsített munkaviszonyban). Ezen kívül nincs más munkatapasztalatom, csak egy diákmunka még korábbról (gyerekekre vigyáztam egy nyáron). Az egyszerűsített munkaviszonyt hogyan tudom feltüntetni az önéletrajzban? Számít eyáltalán valamit? Olyan területen dolgoztam, amilyen végzettségem lesz nemsokára.

2021. nov. 2. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En beleirnam pont igy, nyaorn x tol y ig ennel a cegnel egyszerusitett munkaviszonnyal
2021. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A munkaviszony jellegét felesleges beleírni. A begyűjtött tapasztalat a lényeg elsősorban
2021. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy milyen tapasztalatot szereztél, az hogy most az alkalmi bejelentés volt vagy rendes jogviszony, a leendő munkád felől lényegtelen. voltam én is büfében beugrós 2 hétig, viszont megtanultam kasszát kezelni és ha netán kereskedelmi helyre pályázok, akkor nem a büfét fogják nézni, hanem hogy kezeltem már pénztárgépet.
2021. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!