Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha kisorsolok egy Facebook...

Ha kisorsolok egy Facebook csoportot és kérek részvételi díjat az legális???

Figyelt kérdés
Szeva mindenki! Lehet hogy nagy hülyeség de légyszíves ne vegyétek el a kedvem😂. Ha ez legális ki szeretném próbálni. Tehát csak annyi hogy kiírnám hogy sorsolásra kerül a csoport és aki részt szeretne venni írjon privátban ahol megadom a számlaszámot ahova kell küldjön pl 500ftot. A sorsolás valóban megtörténne akár élőben. Ezután rögtön átadnám az adminisztrátor jogot. Köszönöm a csak is értelmes válaszokat.

2021. nov. 6. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem az.
2021. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És erre van valami indokod?
2021. nov. 6. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Többek között részletes részvételi stabályzat kellene. Sorsolás közjegyző jelenlétében.

Nem írtad, mit nyer a csoport a sorsoláson.

Természetesen adóznod is kellene.

2021. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejátéknak számít. Erre csak az államnak van joga és annak akinek ő jogot ad.
2021. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. De egyet nem értek. Tömegével vannak emberek akik kínálják a tippmixes csoportjukat részvételi díjjal. Akkor az hogy szabályos?
2021. nov. 6. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ad számlát akkor sehogy. Egyébként ha adna, akkor ő tippet ad, tanácsot, szolgáltatást. Nincs köze a szerencsejátékhoz közvetlenül.

Ha te 500Ft-ért adnál valami legális terméket, szolgáltatást számlával, akor ahhoz köthetsz egy nyereményt amit valóban kisorsolsz. Ahogy fent írták, komoly szabályokat betartva, papírozva, stb.

2021. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szerencsejáték. Nem ők sorsolnak.
2021. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint sajnos nem tudom véghez vinni.:(

Főleg hogy 16 vagyok.

Egyébként valaki kérdezte hogy mi lett volna sorsolva: maga a csoport.

2021. nov. 6. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre amúgyse fizetett volna be senki
2021. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Ja, értem. Tehát egyes felhasználók nyerhetnének maguknak egy csoportot. Szenzációs. Az mire jó?

Annyi csoportot hozhatok létre, amennyit csak akarok, díjtalanul.

Ekkora marhaságot!

2021. nov. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!