Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt a Zlotyi még beváltható...

Ezt a Zlotyi még beváltható forintra?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm!


2010. szept. 4. 14:15
 1/10 A kérdező kommentje:

áhh, szóval ez:

[link]

2010. szept. 4. 14:16
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de ha esetleg mégis, akkor is csak a Lengyel Nemzeti Bankban.

Amint látom az egy 1976-ban kiadott pénz, akkor még ilyen volt nálunk a forint, emlékszel rá?

[link]

Gondolom ők is éppúgy elfelejtették már azt, mint mi a papir tízforintost

2010. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondoltam, de hátha...jól jött volna az a pár száz ezer. :):D


Egyébként itt beváltják elvileg, bár nem igazán értem h mennyiért. Német márkát is beváltanak. Az is van nekem rengeteg. Tudnál esetleg segíteni az értelmezésben? Hogy 1 márkáért akkor mennyit adnak. Nagyon köszönöm előre is.

2010. szept. 4. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Ez még tíz forintot se érne.
2010. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Magyarországon nem forgalomban levő külföldi pénzt miért váltanának be?
2010. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt inkább nem kellett volna beírnod mert semmi értelme. Euro meg úgy kb még több száz valuta beváltható, még sincs itt forgalomba, mert a forint a fizető eszköz nálunk. :D Vagy mégis mire gondoltál? :)
2010. szept. 4. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Idén decemberig még váltható, de nem érdemes vele foglalkozni. Ez ugyanis régi złoty. 1995-ben 4 nullát vágtak az értékéből, tehát 0,01 új złotyt ér, ami kevesebb mint 1 Ft.
2010. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudtam, csak gondoltam máshogy oldották meg. :) nah nem baj. Márkáról van valakinek valami információ? Azt hogy veszik át most?
2010. szept. 4. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A német márkát a Deutsche Bundesbank díjmentesen váltja euróra.

[link]

Itthon egy helyet tudok, ahol biztosan foglalkoznak vele.

[link]

2010. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is láttam a Tichit, csak kicsit furán van kiírva h mit mennyiért vesznek, de majd felhívom őket és megkérdem. :)
2010. szept. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!