Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltam egy Iphone-t,...

I.B.T. kérdése:

Vásároltam egy Iphone-t, hogyan tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Rendeltem reggel egy Iphone-t, megadtam a bankkártya adataimat. A megrendelés után kaptam egy emailt, amiben a rendelésről való visszaigazolásról tájékoztattak. Viszont a bankkártyámról nem emelték le a pénzt. Ha jól tudom ez majd akkor fog megtörténni, mikor feladják a rendelést. Tudja valaki, hogy ez az apple-nél pontosan, hogyan történik? Nem kaptam semmi sms-t vagy bármi hasonlót, hogy most a bankkártyámról le szeretnének venni pénzt és ezt jóvá kell hagynom.

2021. dec. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
a bankod alkalmazásában/netbankban sem látod?
2021. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az apple oldalán azt irták, hogy leköti a pénzt a bankkártyámon de a számla adataimnál nincsen semmi sem lekötve vagy zárolva. De lehetséges, hogy csak egyszerűen még nem futott át a rendszeren, nem?
2021. dec. 3. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Most lehet lepontoznak, de én pont ezért szoktam le a netes rendelésről, mert ennek simán az lehet a vége, hogy most nem vonnak semmit, húsvétkor, vagy nyár végén, vagy jövő ilyenkor meg azt veszed észre, hogy a 200.000-es telefonból lett egy 1.000.000-s telefon, mert mindenféle kamatos kamatokat, meg büntetőkamatokat meg késedelmi kamatokat felszámoltak, és a hatszámjegyű árú csúcstelefonból (szigorúan ár-ügyileg) lett egy hétszámjegyű árú luxuscucc.

Bemész (maszkban) egy boltba, céltudatosan, mert halál pontosan tudod, hogy mit akarsz, nálad van az ára, átadod a pénzt, aláírod a papírokat, előtte-utána jó bőségesen meglocsolod a kezedet kézfertőtlenítővel (ami most literszám mindenhol kinn kell, hogy legyen, ezzel sehol nem spórolnak), és kész.


S akkor nincs ilyen gond... Ha meg egyösszegben nem tudod, nem akarod kifizetni, akkor ott a részlet...Mindenhol van ilyen nagyobb boltokban banki terminál...

2021. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a közelben nincs ilyen üzlet, az akinek meg venném mindenképpen IPhone kell...

Kiváncsi leszek, hogy mi lesz belőle.

2021. dec. 3. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehet, hogy még nem futott át. Ha a hivatalos Apple-oldalról vásároltál, nincs mitől tartanod.
2021. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen onnan vásároltam.
2021. dec. 3. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Akinek vennéd? Akkor már most megmondom, hogy a célszemély csak Apple fan, de tizedét se használja majd ki, csak villogni akar.
2021. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
7. nem mindegy? ha örömöt okoz és van rá lehetőség, nem tudom neked ezzel mi bajod (illetve sejtem)
2021. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

írj az ügyfélszolgálatunknak és kérdezd meg hogy mi a helyzet.


#3 vicc. Ezzel az erővel a tűzhöz se nyúljunk mert megéget, finom az a nyers hús.

2021. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!