Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Váltsak munkahelyet? Te mit...

Váltsak munkahelyet? Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Szeretem a munkahelyemet, a munkát is, amit végzek.A főnököm szuper, a munkatársak szeretnek, elfogadnak. A gond az, hogy nem sokkal több a minimálbérnél a fizu. Lenne lehetőségem egy stresszesebb melóra minimum 30 ezerrel többért. Ki tudja, ott milyenek lesznek a kollégák, a főnök. Ráadásul irodai meló, amit nem igazán végzek szívesen.

Gondolkodom, mit tegyek, és előbb-utóbb döntök, de kíváncsi lennék, ti hogyan döntenétek...

Szóval több fizu, több stresszel, vagy épp, hogy meg tudsz élni, de szeretsz bejárni dolgozni?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 8. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg a jelenlegi munkahelyeden, hogy lenne egy jobb ajánlatod, de ha egy kicsit a zsebükbe nyúlnának, szivesebben maradnál.

Aztán ha esetleg ez nem jönne be, akkor is maradj.

Ha jól érzed magad, az minden pénznél többet ér.

2010. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó kérdés. Én nem mennék át, mert egyáltalán nem bírom a stresszt. Viszont ha minimálbér környékén keresnék, valószínűleg akkor is stresszelnék, csak akkor a számlákon.

Amit az első írt, az jó ötlet, én előtte átgondolnám, hogy megéri-e a cégnek, hogy nekem többet fizessenek, és ha a válasz erre egy határozott igen, akkor kérdezném csak meg.

2010. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban kincset ér egy nyugis mukahely, ahova nem gyomorgörcsel megy az ember és már előre azon stresszel, hogy megint mit talál ki a főnökség. Viszont a pénz meg nagyúr, nem ismerem az anyagi helyzeteteket, de ha így is elvagytok, akkor maradj.
2010. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is meg tudsz élni, MARADJ!
2010. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek, én is így gondolom, legalábbis egyelőre. Diplomás vagyok, felsőfokú nyelvvizsgával, sokan hülyének néznek, hogy egy szeretetotthonban dolgozom ennyi pénzért, de tényleg szeretem csinálni.

Egyedül élek, albérletben, de szűkösen így is kijövök, valamennyit (elég keveset) még félre is tudok tenni. De így mondjuk se nyaralás, se olyan, hogy megtetszik valami, és megveszed. Csak ami nagyon kell.

Szerintem egyelőre maradok, aztán meglátom. Esetleg keresek diákokat, és adok németből órákat, korrepetálás, stb. vagy valami más.(takarítás)

2010. szept. 8. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akarsz gyomorfekélyt , meg nyugtalan éjszakákat, menj nyugodtan. Azért 30 E ft nem hiszem hogy ér ennyit.
2010. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is maradj és használd ki a tudásod, ahogy írtad, vállalj külön munkákat. pl. a nyelvóráért az emberek sokat képesek kifizetni. így lesz egy munkád amit szeretsz, meg egy másik (biztos a tanítást is szeretni fogod) és ott legalább kapsz jó pénzt is. sajnos a mai világban minimálbér nem sokra elég, de még a plusz 30.000-el több fizetés is alacsonynak mondható.
2010. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj!


Én dolgoztam diákként olyan helyen, hogy a főnök még különbül beszélt a kutyájával mint velünk... igaz diákbérhez képest 30e ft többet kerestünk, de már alig vártam, hogy leteljen a szerződés...akartak hosszabbítani, de a fenének sem kell, hogy rám ripakodjanak...

2010. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!