Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet feljelenteni egy...

Hol lehet feljelenteni egy céget ha eltüntették az értékelésem?

Figyelt kérdés
Vettem egy terméket, elszakadt, tönkrement. Ezt le is írtam, amikor küldtek egy emailt hogy értékeljem őket. Most visszanéztem a weboldalra és megint 5 csillagon áll a termék, az én egyes értékelésem eltűnt teljesen. Ugyanaz a termék, azt megnéztem, szóval ez csak tényleg úgy történhetett, hogy csak úgy leszedték. Megtehetik ezt? Ha nem, hol lehet őket feljelenteni?

2022. jan. 5. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Feljelentés? :D Ilyen miatt, hogy levették az értékelésedet? :D


Mondd, kedves kérdező, a cégnek írtál már? vagy csak a weboldalukon az értékeléssel jelezted, hogy elszakadt, tönkrement.

Ha írtál a cégnek, akkor mit reagáltak rá?

Hajlandóak cserére vagy elzárkóznak tőle? Mennyi idő után ment tönkre?

2022. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért ne? Semmi kedvem annyira utánamenni a dolognak, van tűm meg cérnám hogy megjavítsam, viszont a terméket nem ajánlom senkinek, erre való a csillagos rendszer...

2 napig bírta a cucc, de mondom, többe kerülne visszavinni meg kicseréltetni, mint amennyit ér, időben biztos. Viszont azt nem szeretem ha random eltűnik egy értékelésem, szóval miért ne? Ha levették, pedig azt nem szabadna, akkor számoljanak a következményekkel, ha megtehetik, akkor pedig mondjátok azt és elfogadom.. :D

2022. jan. 5. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Minden weboldal sajat maganak tartja fenn a visszajelzes, comment, csillagos cuccot. Semmi kotelesseguk az altalad leirt panaszokat kitegyek
2022. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!