Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákhitel Plusz másodjára...

Diákhitel Plusz másodjára való felvétele?

Figyelt kérdés

Mi kell ahoz, hogy másodjára is felvehessem a diákhitel Pluszt?


Csak az után vehetem fel mégegyszer, hogy az előzőt már visszafizettem?

Vagy attól független a második?


Az előző összeg nem nekem kellett, (illetve valaki másnak a családból) viszont most elég fontossá vált sajnos, ráadásul elég hirtelen, hogy én is fel tudjam venni. Ezúttal saját felhasználásra.


Van rá esély?



2022. jan. 23. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem törlesztetted az előzőt teljesen, addig semmiképp sem tudod újra felvenni.
2022. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Remélem rájöttél, hogy nem kellett volna családtagnak felvenni hitelt... Oldja meg a saját életét.
2022. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röviden, nincs rá esély. A kiírás szerint egyszeri lehetőség.
2022. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 Gondolom mindenhova ilyen f#szságokat válaszolsz aminek semmi köze a kérdéshez.


Nem azt kérdeztem, hogy te mit remélsz vagy, hogy jól döntöttem-e korábban azzal, hogy egy olyan célért vettem fel hitelt ami az egész családnak szükséges.


Nem egy csövesnek adtam a pénzt, hanem valakinek aki tudta, hogy hogyan kell arra a bizonyos dologra ésszerűen felhasználni.


Remélem a te családod is ezt mondja neked ha szükséged van valamire.


"Oldja meg a saját életét"


Szánalmas hozzáállás.

2022. jan. 26. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Minden arra jogosult 1 fajta diákhitelt csak egyszer vehet fel. Ha már egyszer felvetted, akkor se tudod újra igényelni, ha már törlesztetted a tatozást (még ősszel kérdeztem erről a dh központot).
2022. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oh :(


Akkor ezek szerint csak nekem volt összezavaró amikor azt hallottam valahol (tv, rádió, nem tudom), hogy ÚJRA igényelhető. Ezek szerint ez azt jelenti, hogy aki eddig nem tette, vagy nem volt rá lehetősége azt most megteheti.


Legalább tisztáztuk! Köszönöm szépen! :)

2022. jan. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!