Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Becsapott az ügyvédem. Mit...

Becsapott az ügyvédem. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Másfél éve bíztam meg egy polgári perrel, azt mondta, majd keres, fél éve üldözöm, nem veszi fel a telefont, vagy letagadja magát. Voltam a bíróságon, hogy áll az ügyem, kiderült, a tárgyalás megvolt 06.06-án!! Nem is tudtam róla! Persze a pert elvesztettem, az ügyvéd meg sem jelent! Én voltam a felperes, így elveszítettem a 300.000 ft-os illetéket is. Mit csináljak???
2008. dec. 15. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felejelentheted. Ehhez is ügyvédre lesz szükséged, de ha egy mód van rá, olyat válassz aki ügyvédi kamarai tag, többen ismerik, elismerik jó hírű ügyvéd.

Segítenék neked, de ez nem a szakterületem, ezért mondom, hogy keress egy megbízható ügyvédet, és indíts pert ellene.

2008. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van.. Köszönöm
2008. dec. 15. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ur Isten, ez nagyon durva, te szegeny. A birosagon mit mondtak, ott nem mondtad mindjart el, hogy te nem is tudtal rola, es es......

Mindenkeppen menj utana, a birosagra irjal levelet hogy mi tortent!!!!!

2008. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ez is azt igazolja,hogy bizony vannak korrupt ügyvédek. Így semmiztek ki engem az örökségemből,hogy egy ügyvéd keze volt benne.

Már senkiben nem bízhat az ember? Sem ügyvédben,sem rendőrben,sőt még a bírók között is akad akiben szintén nem lehet bízni. Hát igen! A pénz az nagy Úr. Pénzért eladják a becsületüket sokan. Ez az egy módja maradt annak,hogy pénzt keressenek.

2008. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel több olyan ügyvédet aki hajlandó elvállalni az ügyedet és válaszd ki a megfelelőt közülük! Aki legelőször azt kérdezi, hogy mennyi pénzed van, vagy még mielőtt meghallgatna mond egy nagy összeget azt felejtsd el! Egyébként nehezen fogsz ilyet találni, mert "egyik kutya nem harapja meg a másikat"! Remélem azért sikerül!
2008. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!