Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A legtöbb használtcikk kereske...

A legtöbb használtcikk kereskedésben bizományiba veszik be a cuccokat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert van pár cuccom amit elszeretnék adni, de aztmondták nekem haverok h azt csak bizományiba lehet beadni, rögtön nemkapok érte pénzt... de viszont másoktól aztis hallottam h lehet választani h rögtön eladom e vagy csak bizományiba...ha nemadom el azonnal akkor a bizományisból több pénzt tudok szerezni ha elkell, csak az a baj h nekem azonnali pénzre van szükségem, igy viszont ha nemadnak érte pénz azonnal akkor igy gázban vagyok, semmit nemér az egész...mert kitudja h abbol mikor lenne pénz:S Valaki tud erről valamit h hogyműködik? pls
2008. dec. 15. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt uzlete valogatja, tenyleg jol mondtak az ismeroseid. Abban az uzletben ami jol megy, es az elado tudja, hogy elfogjak vinni a cuccot, szerintem o ad penzt mindjart. Foleg, ha megvagy szorulva, es akkor meg kevesebbert is otthagyod neki

Jarj utana, az osszes boltban, es az arak is kulonbozoek, nem ad mindenki ugyanannyi penzt!

Hirdesd meg itt a neten is, teszvesz es a masik most nem jut eszembe.

2008. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!