Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Le tudom kérdezni valahol,...

Le tudom kérdezni valahol, hogy mennyi/mekkora időszakra szóló táppénz lett kifizetve ebben az évben?

Figyelt kérdés

Szülés előtti táppénzen vagyok jelenleg. Eddig az EAlap utalta a táppénzt, de februártól a munkahelyem lett a kifizetőhely, így az átállás miatt most csúsznak a kifizetésekkel. Február elején adtam le a majdnem teljes januári igazolást (az első 3 napot még a december végi igazolással együtt adtam le, ez volt az utolsó kifizetés, ami megjött), a februárit pedig 28-ig bezárólag 2 részletben. Annyit mondtak, hogy a februárban leadott igazolásokat csak február végén kezdik el számfejteni (gondolom az átállás miatt csúsztak meg). Viszont ma van 1 hónapja, hogy leadtam a teljes januárit, és azért jó lenne már megkapni a pénzt. Arról nem is beszélve, hogy tartok tőle, nehogy az legyen, hogy elkavarták az igazolást a közel 1 hónap alatt, és a januári pénz után szaladhatok... ezért érdekelne, hogy le tudom-e kérdezni valahol, hogy mekkora időszak lett kifizetve az EAlap által?


Köszönöm szépen a segítséget!



2022. márc. 4. 09:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!