Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jobban szeretitek a csomagauto...

Jobban szeretitek a csomagautomatás, csomagpontos átvételt, mint a házhoz szállítást futárral?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobban szeretem, csak sajnos nem mindig mindenhonnan lehet. Nem kell otthon vagy munkahelyemen lennem az adott időszakban, hanem akkor megyek érte, amikor szeretném. A pegjobb a szabadtéri automata, mert ott még nyitvatartáshoz sem kell igazodni.
2022. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár e tekintetben egyre jobb a helyzet, még mindig vannak futárok, akik kiszámíthatatlanok. Nem azon a napon jönnek, késnek, pont rosszkor érkeznek meg, stb. Az automatához akkor megyek, amikor akarok, biztos van nálam elég pénz, és nem is köszön el bunkó módon, ha nem kapott borravalót.
2022. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, onnan bármikor felvehetem a csomagon, nem kell várni a futárra
2022. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a házhozszállítást jobban szeretem, nekem az a kényelmesebb. Mivel az esetek 99%-ban fixen otthon vagyok vagy a feleségem, ezért ez kényelmesebb mint átbumlizni a városon az automatához.
2022. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hintalow ***** válasza:
100%

Jobban szeretem, mert váltakozva dolgozom otthon ès home officeban, marhára nem tudom, hogy amikor a futarnak sikerül erre jarnia, èppen hol leszek.

Viszont csomagautomata pl. Emag ès alza is van a lakasomtól kb 80 mèterre a spar oldalában, szóval elèg egyèrtelmű a dolog :)

2022. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!