Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tollat veszek! Tollat veszek! ...

Tollat veszek! Tollat veszek! Dunnákat, párnákat, kacsatollat, libatollat, bármilyen toll van eladó, tessenek szólni, vagy kézzel inteni! 😂😂 Ez miért éri meg nekik?

Figyelt kérdés

#kacsatoll #tollfelvásárló #libatoll #Fejből tudom a szövegét #Sose értettem minek nekik annyi toll #Há' az üzemanyagra több elmegy, mint amennyit kereshetnek ezzel...
2022. márc. 25. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mennyibe kerül egy kézzel készített párna vagy takaró.
2022. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

[link]


ezért...

2022. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Azért ti sem gondoljátok, hogy 3 hetente van mindenkinek eladó dunnája!? Ez egy nagyon jó fedőüzlet designer drogok terítéséhez például.
2022. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

De tudod mit csinálnak?

Odamegy, felvágja a dunyhádat, aztán közli, hogy jaj, hát ez használhatatlan, mert tele van poratkával, töredezett, stb. Sajnos így nem kell. Mivel már szétvagdosta, és használni már úgysem tudod, azért van olyan jó fej, hogy ingyen elviszi. Hogy utána mit kezd vele azt nem tudom, de kifizetni nem szokták, akármennyit is ígérnek. Mert nyilván ezek az ezer éves dunyhák már mind penészesek, koszosak belül is.

2022. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

"Mert nyilván ezek az ezer éves dunyhák már mind penészesek, koszosak belül is."


Csak azért, mert "ezer éves"? Hát nem. Én még mindig a nagymamám tollpárnáját használom, semmi baja nincs. 86 évesen halt meg 15 évvel ezelőtt. A többi tollpárna pihen a száraz padláson egy zsákban, időnként lekerül, ha vendégek érkeznek. Egy nagy szellőztetés, napoztatás neki és már használható is. Az angint cseréltem le róluk talán egyszer, mert jobbnak láttam. :)

2022. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5-nek, akkor vágd fel, és meglátod milyen belülről.
2022. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik redvás pár év után, ezért is vágják fel és meleg fertőtlenítős vízben kimossák, ugyan az a művelet mikor első alkalommal készül a dunyha.
2022. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

6-os!


"Az angint cseréltem le róluk talán egyszer, mert jobbnak láttam. "


Tehát láttam, hogy milyen belül, hiszen át kellett tennem a tollat egy új anginba. Semmi baja nem volt egyiknek sem. Ja, hogy megfelelően kell tárolni őket? Hát igen...

2022. máj. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném, hogy öreganyám a vályogviskóban megfelelően tárolta volna. Hidd el, mind penészes. A tiéd nem, akkor megkérdezném, hogy mikor vetted? Nem hinném, hogy annyira régen.
2022. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!