Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valósnak tekinthetők a klikkel...

Valósnak tekinthetők a klikkelős internetes munkák?

Figyelt kérdés

Mint például olyan, hogy van egy linklista, mindegyikre rá kell klikkelni 30mp-ig nyitva hagyni azt az ablakot, és jóváír 0,01 eurot/dollárt,fontot...

vagy hogy futtass egy surfbarre-t és a futtatási idő után pontok ketyegnek, amit aztán hó végén pénzre vált a rendszer.


Ha valósak, mennyi idő után éri meg? 1-2 hónap, vagy több?

mellékkeresetként érdekelne a dolog, de ha nem valós, inkább neki se fogok, bár találtam 1-2 olyan oldalt, ahol a "fekete listások"-at sorolják, akik csalók.


De van olyan is, aki tényleg fizet?


2008. dec. 17. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én hülyeségnek tartom, mert annyira sokat kell klikkelni, és sok mindenkit kell bele vinni, szal ha van legalább 100 ember aki segyt, akkor érdemes kattintgatni. De amúgy nem sok értelmét látom!
2008. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tudom, vannak valósak, de sokat kell hozzá kattintgatni. Ha kiszámolod, hogy egy eurót 100 oldal megjelenítéssel lehet megkeresni, amit 30 mp-ig nyitva is kell hagyni, akkor az kb egy eurós órabérnek felel meg. Ez meg nem egy nagy perspektíva. Mondjuk, ha más nem lenne akkor biztosan kipróbálnám. Általában van egy minimum, ami alatt nem küldenek csekket, azt megcéloznám, és ha fizetnek, és még mindig nem találok jobbat, akkor valameddig jó lehet. De ha heti 60 órában nyomulsz, akkor is kb. havi 65 ezer forintot kattintgatsz össze, ami mellékesnek nem lenne kevés, de ez teljes (sőt rendesen túlórás) munkaidőt kívánna. Szerintem nekik abból van a hasznuk, hogy a legtöbb ember nem jut el a kifizetésik, és a pár eurót meg hagyja a fenébe, amit a három napos lelkesedéssel összeszedett.
2008. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok a csaló, de van, ami megbízható, és nekem pl. már fizetett.
2009. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Melyik az ami már neked fizetett?Csak mert én is csinálok egy párat és kíváncsi vagyok az közte van e.
2009. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, leírod melyik?
2009. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezek fizetnek biztosan

nézd meg a bizonylatokat

[link]

2009. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó, kettő is.

Az egyik hogy felmész a keresőre, beírod hogy neobux vagy awsurvey és regisztrálni kell.

Az awsurveyhez a reffererhez hogy PAM77

A neobuxhoz meg a reffererhez hogy random251 és kész.

2011. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tthkitty válasza:

Igaz Pénz keresési lehetőség Otthonról!!!


Ha suliba jársz, kismama vagy ,vagy csak munka mellett jól jönne egy kis

fizetés kiegészítés és szeretnéd a szabadidődet hasznossá tenni,akkor

meg találtad amit kerestél!Nem kell pénzt tenni bele, *1 forintot sem*

mindössze napi 3-4 óra internetes munkával hetente kereshetsz 25000-100000 Ft

között. Ha több szabadidőd van, akár többet is. Nem MLM!Mi kell hozzá?

Internet elérés, számítógép, minimális számítógépes ismeret. A többi már csak

azon múlik, mennyi időt töltesz vele. Egy próbát megér, nemde?Hiszen Nem

veszíthetsz vele semmit!Csak nyerhetsz! :) Ha érdekel a dolog akkor várom

jelentkezésedet az alábbi E-mail címen: tthkitty@freemail.hu

Ez valós! nem kamu! És jól fizet! ;) :)

2012. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!