Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A sofőrhiány már elért egy...

A sofőrhiány már elért egy olyan szintet, hogy cégek mennek csődbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne ebben az iparágban, soha nem volt hozzá semmi közöm, de én is látom, hogy rengeteg a sofőröket kereső álláshirdetés. Nem győznek hirdetni a cégek. Sokszor már több százezres prémiumokat is adnának.

Mi lesz a fuvarozó cégekkel? Van már akkora a probléma, hogy cégek működését veszélyezteti a sofőrhiány?



2022. ápr. 21. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs hiány.
2022. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze.
2022. ápr. 21. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek csődbe egyelőre emiatt. Annyira nem rossz a helyzet. De már vannak olyan autók, amik állnak, mert fuvar lenne rá, de sofőr nincs
2022. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

érdekes mód az ilyen "Áll a kamion" meg "nincs sofőr" dolog csak a multikat súlytja leginkább, akik a legnagyobb szarrágó szemét banda, a kis cégek így is "vígan" elvannak, fix fuvarjaik vannak, max az üzemanyag ár ver oda kicsit, meg amikor szívóznak a határokon valami miatt.


Nem beszélve a rengeteg cégről aki csak azért van hogy pénzt mosson, azok meg baromira nem hasznos része a logisztikai iparágnak, szóval ez nem egy egzakt dolog...

2022. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Sofőr van dögivel, mert rengeteg jogosítványt adott ki az állam.

Probléma az, higy jelenleg a cégek és a sofőrök "elbeszélnek" egymás mellett.


Nekem is minden papirom megvan hogy barmikor vezetni tudjak, és szeretnék is ebben dolgozni de nem minden áron. És itt most nem a klasszuk 1 milliót adjál, meg ne kelljen dolgozni stb stb....

2022. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
ez előtt 10 évvel is lehetett ingyen kamionos jogosítványt szerezni, egy ismerősöm meg is csinálta anno de csak azért hogy legyen, sose dolgozott vele :D
2022. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%
5 ös válaszoló elég jól leírta, egyetértek vele. Mintha csak én írtam volna.
2022. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!