Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Budapesten van az állandó...

Ha Budapesten van az állandó lakcímem, akkor miért nem rendelhetek csomagot a postára? Miért van kiírva, hogy 15 napig meg is őrzik a külföldről jött csomagot?

Figyelt kérdés
Elzavarták a futáromat a nyugati postájánál, mert én minek rendelek oda csomagok, ha nem dolgozom ott és nem is ismerek ott senkit.?!
2022. ápr. 28. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Futárral nem rendelhetsz a postára csomagot, mivel az alapvetően nem egy csomagmegőrző. Amit Magyar Postával adtak fel neked, ahhoz kérhetsz postán maradó szolgáltatást, amikor odaviszik, te meg valamikor bemész érte. De alapvetően egyik postán sincs ilyen, mint amit te elképzeltél, hogy valaki oda szállíttatja a cuccait egy másik céggel.
2022. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te mit szólnál, ha éppen a te üzeltedbe (legyen az egy hamburgeres a példa kedvéért) akarná a futár a jóskapista csomagját leadni, akiről te az életben nem hallottál, nem tudod ki az. Csak azért, mert másik 2 millió emberrel együtt ugyanabban a városban lakik, ahol te...
2022. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De ez egy posta.

Érdekes módon külföldön meg lehet ezt csinálni.

2022. ápr. 28. 19:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Valamint a 15 napos külföldről érkező csomag megőrzésre még várom a választ.
2022. ápr. 28. 19:04
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es, 1db 1kg súlyú csomagról van szó.

Az sem mindegy, ha cég adja fel?

Ha a német féltestvérem küldene nekem esetlegesen egy 1kg súlyú csomagot akkor ugyan ez történne?


2-es attól, hogy valaki a postán dolgozik nem azt jelenti, hogy az ő tulajdona az egész posta.

2022. ápr. 28. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, hogy nem csomagmegőrző? Akkor tárolják, ha ők a szállítók. GLS, DPD és hasonló konkurencia csomagjait nem tárolják.
2022. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már leírták csak ha postán adták fel a csomagot akkor lehet a postán maradóra kérni.A posta meg a futár nem ugyanaz. A futár csak házhoz (esetleg munkahelyre beviszi) szállít.A postának abban mi érné ha bárki bevihetne egy csomagot majd valaki meg érte menne?
2022. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Valamint a 15 napos külföldről érkező csomag megőrzésre még várom a választ."


Nem olyankor kell rendelni, amikor hetekig nem leszel otthon. Ennyi. Vagy ha mégis olyankor rendelsz, akkor a saját címedre kérd, majd a szomszéd átveszi (persze ezt célszerű előre megbeszélni vele)

2022. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hol írom, hogy nem vagyok itthon?
2022. ápr. 28. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendeld a címedre, és ott átveszed. Nem értem a kérdést...
2022. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!