Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Revolut kártyával tudok fizetni?

Revolut kártyával tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Athénba készülünk, és hallottam, hogy állítólag Revolut kártyával tudok fizetni külföldön is, ez igaz? Még nem probaltam, úgy gondoltam, hogy majd a rendes számlámról utalok a revolutra, kérdés, hogy vki fizetett már ezzel Görög.oban? Köszi!

2022. jún. 14. 00:06
 1/1 anonim válasza:

Konkrétan nem tudom, hogy Görögországban lehet-e gond a fizetéssel, de alapvetően az a lényege, hogy külföldön is tudsz vele fizetni.


Sőt, valamilyen szinten Magyarország már eleve külföld a szemszögükből.


...de a magyar kártyáddal is tudsz fizetni külföldön.

Ami miatt jobb a Revolut (és társai), az a Forint-->deviza konverzió, jobban vált mint a hazai bankok.


Alapvetően nem utalni célszerű rá (különösen, mióta megszűnt a magyar gyűjtőszámlájuk), hanem az itthoni kártyáddal tudsz rá pénzt tenni.

2022. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!