Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig lesz "feldolgozás...

Meddig lesz "feldolgozás alatt" a csomagom?

Figyelt kérdés
Már két napja ott csücsül a postán maradó csomagom a postán de nem vehetem még fel mert "feldolgozás alatt" van meddig fognak még b@ szakodni?

2022. jún. 29. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál sms-t, egyéb értesítőt, hogy megérkezett a csomagod?
2022. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csomagkövetéssel nézem. Hétfő reggel fél nyolckor megérkezett a csomagom a helyi postára és azóta azt írja hogy feldolgozás alatt.


Se emailt se smst nem kaptam arról hogy megérkezett.

2022. jún. 29. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legegyszerűbb, ha felhívod őket. Mármint az adott postahivatalt.
2022. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a postára, és csapj az asztalra. A "feldolgozás alatt" azt jelenti, hogy nem csipogták be a rendszerbe a csomag vonalkódját. Persze lehet, hogy elromlott az amúgy is vacak rendszerük, de az is lehet, hogy csak trehányak. Esetleg szabadságon van az, aki minimálisan is konyít hozzá.
2022. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem már harmadszor küldik vissza Vecsésre "informatikai" hiba miatt és nem voltak hajlandók kiadni mikor személyesen mentem. Na most, a csomag Németből jött másfél hete és azóta itt kering a k*rva országban. :D

Szánalom ez a Magyar Fosta.

2022. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!