Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért kérnek pénzt a plázákban...

Miért kérnek pénzt a plázákban/boltokban a mellékhelyiség használatáért?

Figyelt kérdés
Majd odaürítek az épület elé, az biztos tetszeni fog nekik.

2022. júl. 28. 01:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
11%
Valamiből meg kell élni...
2022. júl. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
9%
Mert azt a wc-t fel is kell tartani, takarítani kell, wc papírt venni, folyamatosan karbantartani. Te ezt megcsinálod nekik naponta ingyen? Majd akkor reklamálj!
2022. júl. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Mo. pénz ország...
2022. júl. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

#2

Most voltam nyaralni Horvátországban. Az utunk során két benzinkútnál álltunk meg, és ott ingyenes volt a wc használata. A horvát fővárosban is volt egy olyan hely, ahol ingyen lehetett használni a wc-t.

Mindegyik nagyon szép és tiszta volt.


Kérdező, ez Magyarország. Itt már lassan azért is fizetned kell, ha levegőt veszel. 😒

2022. júl. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Igen, és? Vannak Mo-n is olyan plázák, ahol még ingyenes, valahol meg nem az. Ti azt hiszitek, hogy ezek közintézmények és a ti adótokból tartják fent igaz? Abszurd, hogy valaki más tulajdonán csámcsog, mert szerinte az neki jár
2022. júl. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
76%

Azért, mert ha nem fizetős akkor olyanok is bemennek oda akik utan már a többiek nem biztos, hogy akarnak.

Ez visszatartja a rongalokat is.

2022. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%

Plázákban és üzletekben nem találkoztam fizetős wc-vel.


Itt pesten az aluljárós wc-k fizetősek, de muszáj is, hogy ne hajlesztanyák legyenek belőlük. Meg a körúti kajáldákban sok helyen van számkódos mosdó, hogy ne jöjjenek be a csövesek. Teljesen rendben van. Közterületi ingyenes mosdók valóban hiányohnak azért, szükség lenne rá. De én még nem fizettem itt pisilésért. A legtöbb körúti kocsmába is be lehet menni, ingyenes, nem kódos, nem akármi. Plázában meg egyik sem fizetős. Vagy ha van olyan, az annyira szar, hogy még nem jártam ott.

2022. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

#7

"Plázákban és üzletekben nem találkoztam fizetős wc-vel...Plázában meg egyik sem fizetős."


Árkád és Corvin nem szr pláza, mégis fizetős a mosdó.


Egyébként, ahol én lakom, ott a plázai mosdó fizetős, viszont így is olyan lepukkant állapotban van, hogy inkább elkerülöm.

2022. júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%
Itt a plázában nem fizetős, ráadásul egész jók a wc-k. Vasúton meg fizetős, az meg egy le robbant mocsok. Érdekes. Amúgy nem értem hogy tudsz azon a 200 forinton hőbörögni jobb mint be hugyozni. Egyébként a pláza wc ugyan itt ingyenes de sokszor nagyon rossz állapotban hagyják az emberek. Igényes helység lenne de sokszor szét szarjak meg ilyenek. Gusztustalan lények ezek. Ha fizetős lenne akkor lehet az ilyen be se menne. Képes bele szarni és úgy hagyni szándékosan. Ezek férgek. Takarító sajnálom csak. Havi 100 millióért sem lennék takarító nem értem hogy bírják.
2022. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

#9

Én pl azt tudok hőbörögni, hogy kb 3 éve nem fogtam készpénzt, mindenhol telefonnal (NFC) fizetek.

Honnan szerezzek 100-ast, vagy 200-ast?

2022 van, ébresztő!

2022. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!