Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson hogy lehet értékelni...

Jófogáson hogy lehet értékelni az eladót?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy
2022. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

#1 hogyhogy nem? Én is láttam már több olyan hirdetést, ahol a hirdető neve alatt értékelés is volt, pl 5 csillag és melette zárójelben, hogy hányan értékelték. Am egy tavalyelőtti vatera - jófogás - fb marketplace összehasonlításban ezt írják:

"Pár hete már a Jófogáson is van lehetőség az eladók értékelésére, amennyiben az általuk biztosított szállítási szolgáltatást vesznek igénybe a vásárlók"


[link]

2022. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is szoktam látni, de értékelni sose tudtam.
2022. aug. 10. 17:25
 4/4 TNiki válasza:
100%

Nem használom a Jófogást, de ezt én úgy értelmezem, hogy csak akkor értékelheted az eladót, ha a jófogásos csomagküldőt vetted igénybe. De feltételezem, hogy mikor ezt kiválasztod, akkor inkább az árakat nézed, hogy melyik éri meg legjobban, és még nem tudod, hogy esetleg kiszúr veled az eladó, ezért le akarod majd pontozni.

Ez az értékelős rendszer a Vaterán működik a legjobban, úgy van értelme.

2022. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!