Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy webáruházból...

Rendeltem egy webáruházból terméket és az ő rendszerükben az jelenik meg, hogy a termék kézbesítve lett de én azt nem kaptam meg. A futár nem kért semmilyen aláírást a kiszállításkor. Hogyan bizonyíthatom hogy én nem vettem át és nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Most akkor járt ott futár vagy sem?

A kérdésből az derült ki hogy találkoztál futárral.

2022. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyomonkövetési szám van? Mit ír a futárszolgálat rendszere?
2022. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem neked kell bizonyítanod, hanem a futárszolgálatnak. Viszont ha a futás állítja, hogy neked átadta, te meg hazudsz hogy nem, akkor akár feljelentés és pereskedés is lehet belőle... aminek te fogod meginni a levét.
2022. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A futár rendszere azt írja, hogy ki lett szállítva a termék. Én nem találkoztam sem a futárral sem a terméket nem kaptam meg.
2022. szept. 4. 23:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyi fontos, hogy a futárszolgálat nem kér aláírást a termék átadásakor.
2022. szept. 4. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor a futar a hunyo
2022. szept. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A futár nem _kért_ semmilyen aláírást a kiszállításkor."

Ebből a mondatból úgy tűnik, hogy járt nálad a futár

"A futár nem _kér_ semmilyen aláírást a kiszállításkor."

De ezek szerint így kell érteni?

Ha a futárral nem találkoztál, csomag sincs, akkor a futárcég diszpécserét hívd fel. Én jártam úgy, hogy a futár lusta volt felhívni, megkeresni és rányomta, hogy kézbesítve. Felhívtam őket, mondtam, hogy kamerával, portással tudom bizonyítani, hogy itt futár nem járt. Aztán 1 óra múlva meglett a csomag véletlenül :D

Azóta nem rendelek semmit úgy, hogy előre kifizetem. Inkább fizetem az utánvét miatt a pótdíjat, de ne szórakozzanak a kifizetett csomaggal.

2022. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!