Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Au pair lennék, de van pár...

Au pair lennék, de van pár irreális félelmem?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Tavasszal végzek technikumban. Utána szeretnék egy évre kiutazni au pair-nek, leginkább Angliába.

Viszont, van pár félelmem.

A legelső az, hogy mi van ha átverés és nem vár senki, amikor leszáll a gépem?

Vagy mi van ha átverés, mert hallottam olyat, hogy a kiutazó lànynak más férfiakat, vagy épp apukát kellett “szórakoztatnia”?

Vagy ha nem szerzek új ismerősöket és magányos leszek?

Vagy ugyan van jogsim, ami elvileg elvárás, szóval szerintem a család kocsiját kell majd vezetnem, de mi van ha összetöröm?


Magától a munkától nem riadok vissza. Simán kipucolom a kakiból a gyereket (van unokaöcsém), meg a takarítás sem borzaszt el.


2022. szept. 8. 02:23
 1/5 A kérdező kommentje:

+hányás fóbiás vagyok. A gyerekek meg néha hánynak.

Szerintetek azt meg lehet beszélni egy családdal, hogy mindent, de mindent ellátok, csak a hányós gyereket vagyok képtelen tisztába tenni, mert attól én is elhányom magam és pánikrohamot kapok, de olyat, hogy remegek és elájulok.

2022. szept. 8. 02:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliában senkit sem fog érdekelni, hogy neked mi bajod van. Ott nem embernek tekintenek, hanem munkagépnek. Ha elromlik a gép, lecserélik.
2022. szept. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ne menj AU pair-nek.

Nem neked való, ez látszik.

Túlagyalsz, nem megoldásokban gondolkodsz.


Végén még szexrabszolga lennél.

2022. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat, pedig muszáj mennem, mert nem látok más esélyt arra, hogy ingyen nyelvet tanuljak és más országban járjak. Mellesleg, szeretem a gyerekeket.

Az meg csak természetes, hogy valaki fél, amikor annyi rémsztorit hallott (a sikersztorik mellett)

2022. szept. 8. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ügynökség által mész, akkor ki van zárva, hogy átb.asszanak. Igen ez drágább így, de inkább fizess 100k-t, minthogy bajba kerülj. Ha összetöröd a kocsit, akkor ők kifizetik, valószínűleg mérgesek lesznek, de ennyi. Igen hánynak a gyerekek néha, ezzel nem lehet mit kezdeni.
2022. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!