Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pontos költséget üzemanyaghoz...

Pontos költséget üzemanyaghoz munkahelyi üzemanyagtámogatáshoz hogy tudom kiszámolni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A forgalmiban az állandó lakcímem van, ez alapján kell a távolságot számolni? Mert a tartózkodási helyem más, mondjuk csak 8 km a különbség. A kopást mi alapján tudom kiszámolni, van erre valami kalkulátor, vagy hogyan kell?


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.



2022. szept. 9. 09:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Az nem tudom számít-e, de a munkahelyem Budapesten van, a lakhelyem és a tartózkodási helyem is Budapesten kívül.
2022. szept. 9. 09:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos nem fogják figyelembevenni, hogy mondjuk a barátnőmnél laksz, hanem az állandó, vagy ideiglenes bejelentett lakcímedet veszik alapul. A távolságot meg nem variálja nagyon egyik cég sem, Google maps-ba beírják a két címet és az alapján térítenek, és ha az alapot adja, akkor 15Ft/km-t. Ez pedig sok a sok hiedelemmel ellentétben nem benzinpénz hanem gépjármű használati díj, konkrétan a kopást fizetik, ami a mai világban persze nevetséges összeg.
2022. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejelentett (állandó vagy ideiglenes) lakcím és a munkahely közötti távolságot veszik figyelembe. 9 Ft/km kötelező, 15 Ft/km adható. Nem számolnak se fogyasztást, se kopást, se semmit. Ennyit adnak és pont.
2022. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állandó lakcímet veszik alapul, nekem útvonaltervezőbe írták be és a legrövidebb útvonalat vették figyelembe. 15 ft/km. Több a semminél. Természetesen kevesebb volt mint a fele a benzinköltségnek amit adtak, de legalább adtak.
2022. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!