Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találtam egy kb 1milliárd...

Találtam egy kb 1milliárd forint értékű, kb 1100-1200 éves római kori ládát tele arany pénzzel?

Figyelt kérdés
meg tarthatom vagy hol kell jelenteni?
2010. szept. 25. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha büntetést kap akkor az bőven kijön a milliárdból ha esetleg börtön akkor az óvadék is kijön.
2010. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Az óvadék csak arra jó, h a tárgyalásig otthon lehessen... asszem spec. az is úgy megy, h ha megjelenik az illető, akkor talán vissza is kapja, de ha nem jelenik meg, abból fizetik a fejvadászt...
2010. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a dolog könnyebbik része

Most találj hozzá egy pasit is, és akkor majd nem ilyen dolgokkal kell szombat este szórakoztatnod magad.

2010. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
KAMU...
2010. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kamukérdés, de ha átrakjuk feltételes módba, akkor egész érdekes témát boncolgat:


Jól írták korábban, hogy a talált kincs állami tulajdon, szóval nem a tiéd lenni. Ugyanez érvényes arra az esetre is, ha a szántóföldeden kőolaj törne fel.


Amúgy feltehetőleg ugyanaz történne veled, mint a Seuzo-kincsek megtalálójával: holtan végeznéd.

[link]


Valakinek el "kell" mondanod, hogy nálad van a "szajré", mivel csak így lehet vevőt/közvetítőt találni. Márpedig ilyen illegális úton csak alvilági figurák tevékenykednek, akik nem szeretnek osztozkodni... És az nem elég nekik, hogy elveszik a kincset, mivel akkor te szólhatsz a rendőrségnek is tanúskodsz. Jóval egyszerűbb, ha eltesznek láb alól, és az egészet öngyilkosságnak állítják be.

Ők pedig a bejáratot kapcsolataikon keresztül a kincset Nyugatra adják el gazdag emberkéknek, akiknek fingja sincs/lesz@rják, hogy hányan haltak meg a kincs miatt...

2010. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
u.i.: bocsi a pár helyesírási hibáért, késő van...
2010. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó vótt a zanyage?
2010. szept. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Persze, h nem találtam ilyen ládát, csak kíváncsiságból kérdeztem.
2010. szept. 30. 14:19
 19/19 anonim válasza:
Hát hogy lehettek ilyen hülyék ?? Római kori láda 1100-1200 éves ?! :DDDD Mikor is volt a "római kor" ? :DDDD
2012. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!