Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SHEIN rendelés visszamondás?

SHEIN rendelés visszamondás?

Figyelt kérdés

Visszamondtam egy rendelést, mert PayPal on keresztül fizettem (nem paypalon volt az összeg, csak atfolyt az összeg rajta) és az eurót nagyon rossz árfolyamon váltotta. Inkább visszamondtam es kifizettem simán kártyán keresztül. Ez történt csütörtök este 7-8 körül, később rá egy két órára kaptam a paypaltol e-mailt hogy visszatérítés történt a *** számú kártyára. Azt az összeget írta amit kifizettem. De írta azt is hogy eltarthat pár napig amíg látszik a kivonaton.

Viszont a számlámra még nem érkezett meg az összeg.

Előfordulhat hogy majd Jövőheten kerül visszautalásra a pénz és azért nem látom. Lehet türelmetlen vagyok? Akkor ez még azt jelenti hogy nem utalták vissza a pénzt és az e-mail azt jelentette hogy visszatérítést indított a paypal de az több nap mire megérkezik?

Illetve a teljes összeget visszakapom vagy a PayPal levon valami féle díjat?

Nagyon félek hogy nem kapom vissza a pénzt és hogy eltűnik valahol! :(

Nagyon köszönöm a segítséget előre is!



2022. szept. 10. 17:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!