Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek a hibája, hogy egy...

Kinek a hibája, hogy egy viszonylag nagy városban nem lehet kapni még gyári munkát sem már évek óta?

Figyelt kérdés
Szegedről van szó. Állam, egyén, vagy munkaerőpiac problémája? Egy kuli munkára is minimum 40 jelentkező van. Kimutatja már a professional is.De már évek óta.
2022. okt. 4. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Rémisztő, hogy a legalja munkáért is verseny van
2022. okt. 4. 13:39
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Ebben mi a gond?
2022. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Miert ne lenne verseny a legalja munkaert? Legalja prolibol van a legtobb Magyarorszagon.
2022. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az embereké. Sokan azt várják el körülöttük forogjon a világ és nem tesznek erőfeszítést a jobb lehetőség érdekében.


Hogyha képzed magad, akkor a munkahelyek versengeni fognak érted, hogyha csak kulimunkát akarsz, ott nehézségekbe fogsz ütközni, mert rengetegen vannak így.

2022. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb gyárak nincsenek Szegeden, de lehet a környéken dolgozni a Continentalnal vagy a Mercedes is egy órán belül van.
2022. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A prolik lazadoznak hogy tul sok a proli :)))
2022. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeged hiába nagyobb város, gyakorlatilag az egyetemből él. Nincsenek nagy gyárak, amik felszívnák az alacsonyabb képzettségű embereket, az egyetem miatt képzett, diplomás munkaerőből temérdek van. Nekem sok ismerősöm egyáltalán nem tudott elhelyezkedni Szegeden, más városban viszont azonnal találtak munkát.
2022. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!