Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van e valakinek tapasztalata...

Van e valakinek tapasztalata a Magnet-it okos webshoppal kapcsolatban? Mennyire hiteles az oldal, lehet e kivenni pénzt belőle, mennyi összeg után?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 22:54
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Fizess be, szervezz be másokat is és lesz sok pénzed.

Mind így indult.

Csak meg kéne nézni a Facebook online üzleti csoportokat.

No meg a YT videókat.

Autó, ház, egzotikus nyaralás, stb.

Ezek voltak az ígéretek...

2023. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
ezekről lemaradtam, hogy egzotikus nyaralást autót házat ígértek volna a magnet itesek.. Simán attól függ mennyi vásárlás fut be ennyi a titok. Nyilván ha többet és gyakrabban veszel akkor gyorsabb a betelés is.
2023. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Hm. Amúgy eltűnt egy május 3.-i hozzászólás, valószínűleg törölte magát az a tag aki le írt egy fél oldalnyi negatív infót a cégről..pedig vállaltad a véleményed, mi történt?:-)
2023. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

#52

Pedig így hirdették Facebook-os online üzleti csoportokban a beszervezők...

2023. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Akkor az szomorú. A tulajdonos soha sem hirdette így a céget csak ezt tudom.
2023. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Az ilyen lehúzásokat sosem hirdetik a tulajdonosok.

Erre ott vannak tapasztalt bedobóemberek, akikre alapoznak a tulajok.

Ezek hirdettek eddig minden hasonló lehúzást (freedomxpressglobal, zamnia, primelife, stb) ilyen ígéretekkel.

Persze csak a pénzügyi analfabétákat tudták behúzni.

2023. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Abszolút nincs benne tapasztalatom, csak végig olvastam a hozzászólásaitok. Úgy olvastam minden drágább. De! Visszakapsz belőle.. az én józan paraszti eszem azt sugallja, hogy akkor mi a fenének kéregessem vissza a pluszt amit ott elköltök,ha máshol nem kell plusz pénzt adjak :D
febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!